fb
image

Prodej a montáž plynových kotlů

Přijďte si k nám pro nový plynový kotel.

Váš stávající kotel prohlídneme a navrhneme adekvátní náhradu. V naši nabídce naleznete kompletní sortiment kvalitních kondenzačních kotlů. Vybere si jak zájemce pouze o topný kotel, tak o topný kotel s ohřevem TUV.

Nabízíme výhradně značku IMMERGAS. Jsme servisní centrum právě značky IMMERGAS, jedné z předních značek mezi výrobci plynových kotlů s tradicí více než 50 let. Plynové kotle Immergas vynikají vysokou kvalitou zpracování, vynikajícími hodnotami při ohřevu TUV. Používá nerezové díly, na které poskytujeme 20 let záruku. Na celý kotel pak získáte prodlouženou záruku 5 let.

6-8 hodin

Výměna plynového kotle netrvá obvykle déle

Ráno přijedeme, Váš starý kotel odpojíme, zlikvidujeme, nainstalujeme nový kotel a pokud je zrovna zima, tak znovu zatopíme. Výměny tedy provádíme i během zimy a vy to ani nepoznáte. Vše stihneme dříve než dům vychladne.

Jsme zastánci jedné značky, na kterou jsme vsadili. Plynové kotle IMMERGAS nabízí maximální výkon, vysokou kvalitu, prodlouženou záruku. A Vy u nás získáte vše, co potřebujete – rychlý návrh a výměna kotle, proškolení technici, veškeré potřebné služby jako odkouření a revizní zprávu zajišťujeme my. Držíme široký sortiment kotlů a především náhradních dílů skladem. V případě havárie a nutné opravy reagujeme obratem.

Zde Vám představujeme kompletní řadu plynových kotlů IMMERGAS:

Topné kondenzační kotle

Pro vytápění bez nutnosti ohřevu TUV

Victrix TERA 24 plus

Immergas VICTRIX TERA 24 PLUS je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelných výkonech 4,3 - 24,1 kW v režimu vytápění a 4,3 - 28,3 kW při ohřevu TUV, pokud je instalován nepřímotopný zásobník TUV. Kotel je určen k vytápění s možností ohřevu TUV v nepřímotopném zásobníku.

Cena: na dotaz

Podrobnosti (.pdf)
Victrix TERA 24 plus

VICTRIX EXA 24 X 1 ErP

Immergas VICTRIX EXA 24 X 1 ErP je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 5,5 - 23,7 kW určený k vytápění s možností ohřevu TUV v nepřímotopném stacionárním zásobníku.

Cena: 45 000,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
VICTRIX EXA 24 X 1 ErP

Topné kondenzační kotle s průtokovým ohřevem TUV

Pro vytápění a ohřev TUV pro běžnou domácnost

Victrix TERA 28 1

Immergas VICTRIX TERA 28 1 je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelných výkonech 4,3 - 24,1 kW v režimu vytápění a 4,3 - 28,3 kW při ohřevu TUV. Kotel je určen k vytápění a k průtokovému ohřevu TUV.

Cena: na dotaz

Podrobnosti (.pdf)
Victrix TERA 28 1

Victrix TERA 32 1

Immergas VICTRIX TERA 32 1 je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelných výkonech 4,9 - 28,0 kW v režimu vytápění a 4,9 - 32,0 kW při ohřevu TUV. Kotel je určen k vytápění a k průtokovému ohřevu TUV.

Cena: na dotaz

Podrobnosti (.pdf)
Victrix TERA 32 1

Vixtrix OMNIA

Immergas VICTRIX OMNIA je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelných výkonech 4,1 - 20,2 kW v režimu vytápění a 4,1 - 25,0 kW při ohřevu TUV. Kotel je určen k vytápění a k průtokovému ohřevu TUV. Kotel VICTRIX OMNIA je vybaven modulovaným, energeticky úsporným čerpadlem.

Cena: 37 500,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
Vixtrix OMNIA

VICTRIX EXA 28 1 ErP

Immergas VICTRIX EXA 28 1 ErP je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelných výkonech 5,5 - 23,7 kW v režimu vytápění a 5,5 - 27,7 kW při ohřevu TUV. Kotel je určen k vytápění a k průtokovému ohřevu TUV. Dokonale vyvážené spalování značnou měrou přispívá k nízkému obsahu NOx a CO ve spalinách.

Cena: 44 300,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
VICTRIX EXA 28 1 ErP

Topné kondenzační kotle s ohřevem TUV v zásobníku

Pro vytápění a ohřev TUV s nejvyšším požadavkem na množství a kvalitu teplé vody

Victrix ZEUS Superior 26 2 ErP

Immergas VICTRIX Zeus Superior 26 2 ErP je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 4,7 - 25,8 kW určený k vytápění a ohřevu TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku o objemu 54 litrů

Cena: 59 900,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
Victrix ZEUS Superior 26 2 ErP

Victrix ZEUS Superior 32 2 ErP

Immergas VICTRIX Zeus Superior 32 2 ErP je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 6,9 - 32,0 kW určený k vytápění a ohřevu TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku o objemu 54 litrů.

Cena: 62 000,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
Victrix ZEUS Superior 32 2 ErP

VICTRIX Zeus 25

mmergas VICTRIX Zeus 25 je nástěnný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 3,5 - 25,0 kW určený k vytápění a ohřevu TUV ve vestavěném nerezovém bojleru o objemu 45 litrů. Kotel VICTRIX Zeus 25 je vybaven modulovaným, energeticky úsporným čerpadlem.

Cena: 56 000,- Kč

Podrobnosti (.pdf)
VICTRIX Zeus 25